Hla mus rau Skip Cov Ntsiab Lus

Tsev Kawm Ntawv Pawg Neeg Tsw

Lub Cheeb Tsam Tsev Kawm Ntawv Cheeb Tsam Tsev Kawm Ntawv pawg tswj tsev kawm ntawv xya lub Rooj Tswjhwm Phab Kev Kawm. Txhua tus neeg ua raws li cov cai loj thiab pab raws li alternating plaub xyoos. Kev xaiv tsa rau peb thiab ces rooj zaum plaub yog nyob rau txhua ob xyoos. 

Tag nrho cov rooj sib tham yog qhib rau pej xeem, tsuas yog tias kaw raws li ib qho kev sib kho los yog sib kho kom haum raws li Minnesota txoj cai. Rooj sib tham yog feem ntau nyob rau ntawm ob thiab plaub hnub plaub txhua lub hlis. Rooj sib tham muaj nyob rau Stillwater lub zos nrog, 216th St N, St, Stillwater, MN (yog tsis txwv tsis pub muab sau). Lub Rooj Tswjhwm Phab Kev Kawm thiab lwm cov rooj sib tham kuj yuav raug teem tseg raws li tsim nyog txhua xyoo. 

Saib Lub Rooj Tswjhwm Phab Kev Kawm Nyob

FAJ SEEB: Rooj sablaj yuav ua si rau lub YouTube channel thaum lub rooj sab laj pib. 

Hu

Joan Hurley
Cov Neeg Khiav Dej Num Hauv Tsev Kawm Ntawv/Pawg Tswj Hwm Tsev Kawm Ntawv
hurleyj@stillwaterschools.org
651-351- 8455

Email Tsev Kawm Ntawv Pawg Tswj Hwm

Rooj Sib Tham Txog Lub Rooj Tswjhwm Phab Kev Kawm

Pawg Neeg Tswj Tsev Kawm Ntawv

Katie Hockert
hockertk@stillwaterschools.org
Ua ntej xaiv: 11/2020
Lub sij hawm expires: 12/2024

Matt Onken
onkenm@stillwaterschools.org
Ua ntej xaiv: 11/2020
Lub sij hawm expires: 12/2024

 

Beverly Petrie
petrieb@stillwaterschools.org
Ua ntej xaiv: 11/2020
Lub sij hawm expires: 12/2022

Annie Porbeni
orbenia@stillwaterschools.org
Ua ntej xaiv: 11/2020
Lub sij hawm expires: 12/2024

 

Tina Riehle
riehlet@stillwaterschools.org
Ua ntej xaiv: 11/2018
Lub sij hawm expires: 12/2022

Alison Sherman
shermana@stillwaterschools.org
Ua ntej xaiv: 11/2020
Lub sij hawm expires: 11/2022

Liz Weisberg
weisbergl@stillwaterschools.org
Ua ntej xaiv: 11/2018
Lub sij hawm expires: 12/2022 

Superintendent Malinda Lansfeldt (exficio)
lansfeldtm@stillwaterschools.org