Hla mus rau Skip Cov Ntsiab Lus

Tus Saib DejNum

Superintendent Lansfeldt thiab cov me nyuam

Txais Tos Stillwater Cheeb Tsam Tsev Kawm Ntawv!

Nws yog kuv lub pleasure zoo kawg thiab yuav ua kom paub koj rau peb lub tsev kawm ntawv thiab peb cov tsev kawm ntawv koj nyeem. Stillwater yog lub tsev kawm ntawv hiob hauv lub xeev Minnesota. Txij thaum thawj lub tsev kawm ntawv ib-chav tsev yog tsim los pab rau 1848 peb twb tau lub tsev ntev, keeb kwm ntawm kev kawm ntawv rau peb cov me nyuam kawm ntawv. 

Peb muaj ib tug neeg ua hauj lwm koj uas tau ua ub no kom paub cov miv nyuas tej ntaub ntawv thiab pab kom tau raws li lawv lub luag hauj lwm. Peb muab sijhawm heev heev nyob rau hauv cov kev kawm, kev kawm thiab kev ncaws rau cov me nyuam kawm ntawv kom lawv nyiam thiab tsim passions, thiab peb muaj ib tug miv nyuas kev kawm rau txhua tus kawm.

Thoob plaws hauv lub xyoo peb cov neeg tau pom hais tias nws muaj siab nyob rau hauv ib lub tsev kawm ntawv zoo tshaj plaws hauv Minnesota. Peb sib txhawb thiab peb kawm los ntawm sib. Qhov twg koj nrhiav tau ib lub zej zog zoo kawg thiab, koj yuav raug assured muaj koj lub tsev kawm ntawv. 

Thov koj nres thiab mus xyuas! 

Malinda Lansfeldt
Cov Tsev Kawm Ntawv Cheeb Tsam Tsev Kawm Ntawv

Hu 

Malinda Lansfeldt
Tus Saib DejNum
lansfeldtm@stillwaterschools.org
651-351-8340

Joan Hurley
Cov Neeg Khiav Dej Num Hauv Tsev Kawm Ntawv thiab Pawg Thawj Tswj Cheeb Tsam Tsev Kawm Ntawv
hurleyj@stillwaterschools.org
651-351-8455

District Leadership Team

Dr. Jennifer Cherry
Pab Cov Neeg Kawm Ntawv Hauv Cheeb Tsam Tsev Kawm Ntawv
cherryj@stillwaterschools.org
651-351-8391

Mark Dromerhausen
Thawj coj ntawm cov haujlwm
drommerhausenm@stillwaterschools.org
651-351-8321

Cindy Gustafson
Thawj coj ntawm tib neeg cov chaw muab kev pab
gustafsonc@stillwaterschools.org
651-351-8319

Carissa Keister, APR
Cov Neeg Saib Xyuas Hauv Zej Zog
keisterc@stillwaterschools.org
651-351-8320

Rachel Larson
Thawj tswj ntawm Kev Kawm Thiab Neeg Kawm Ntawv
larsonr@stillwaterschools.org
651-351-8317

Paul Lee
Thawj tswj ntawm Tus Neeg Kawm Ntawv Kev Pab
leep@stillwaterschools
651-351-8629

John Perry
Thawj coj ntawm kev kawm tshuab & tsim lub nruab
perryj@stillwaterschools.org
651-351-8414

Annette Sallman
Thawj coj ntawm lub zej zog kawm ntawv thiab lub zej zog
sallmana@stillwaterschools.org
651-351-8322

John Thein
Thawj coj ntawm hais txog nyiaj txiag
theinj@stillwaterschools.org
651-351-8311